JONA, n.o. 2%

Neziskova organizacia Jona 2%

Ked som v roku 2002 otvorila Neziskovú organizáciu JONA, ani sa mi nesnívalo o dopade, aký jej cinnost bude mat na mesto a región. JONA sa stala jednou z najvýznamnejších neziskových organizácií v regióne, podporujúcou rodiny s malými detmi, nezamestnaných a mládež.

Ako aj mnohé iné neziskové organizácie, JONA funguje vdaka podpore komunity. 2% z dane sú významným zdrojom prostriedkov na podporu aktivít a cinnosti organizácie. Príspevok z 2% z dane z príjmu pomáha financovat chod Materského Centra Slniecko a aktivít pre mamicky na materskej dovolenke.

Materské Centrum funguje od roku 2005 a pomohlo stovkám mamiciek pri príprave na pôrod, podporou po pôrode, detom vybudovat si prvé kontakty v komunite, zatial co súcasne ponúka priestor pre otcov a starých rodicov mat miesto kde sa deti tešia… a dospelí oddýchnu.

JONA prešla od svojho vzniku mnohými zmenami, od práce s mladými ludmi, cez sociálne poradenstvo pre nezamestnaných, až po verejné akcie realizované v rámci Materského centra. JONA sa teší silnej podpore miestnej komunity, podnikatelov, profesionálov aj samosprávy.

Ako zakladatelka a clenka Správnej Rady Vás chcem požiadat o Vašu podporu. Naša práca má obrovský dopad na komunitu a vaša podpora nám pomôže nielen udržat existujúce aktivity, ale aj rozšírit našu ponuku o nové aktivity na podporu detí, mládeže a rodín v Prešovskom regióne.

Tlacivá na 2%

V prípade otázok prosím kontaktujte MVDr. Vieru Kulichovú na tel. 0918 496 059.

Dakujem

Signature Silvia Pencak

PS: Ospravedlnujem sa za gramatické chyby, ale nie všetky slovenské písmená sú povolené na našej stránke. Ak vám záleží na budúcej generácie na východe Slovenska, prosím vás o zdie?anie tejto prosby s vašimi priate?mi a známymi, a to cez email alebo sociálne siete. Uprimne dakujem!


English:

This letter is a request to Slovak community to support work of Nonprofit Organization JONA which I funded in 2002. Thank you for stopping by!

Enjoy this blog? Please spread the word...

Related articles